אימאג' נט מפתחת טכנולוגיות זיהוי חדשות

חברת הסטארטאפ הישראלית, אימאג' נט, המתמחה בפיתוח טכנולוגיות זיהוי בתחום ה-Imaging - פיתחה טכנולוגיה המטפלת בביטול השפעתם של רקעים שונים בעת סריקת מסמכים. לדברי מנכ"ל החברה, רקעים כהים "בולעים" את הטקסט ואת הנתונים בעת הסריקה ומקשים על הזיהוי המדוייק של הנתונים. בעזרת אלגוריתמים מתוחכמים, אותם פיתחו באימאג' נט, ניתן לטפל ברקעים הכהים, לשמור על רמה גבוהה של זיהוי טקסט ולשפר את איכות התמונות המתקבלות מהסריקה. כמו כן, בעזרת טכנולוגיה זו יכולים הסורקים לאתר את איזורי המלל והתמונות ולסרוק אותם באופן שונה לקבלת תוצאה אופיטמלית.
מאימאג' נט נמסר עוד, כי פיתחו מערכת מזיהוי ממוחשב של עצמים מתוך תמונות וידאו וסטילס. יישום זה מיועד בעיקר לצורך זיהוי מספרי רכב מתמונות שצולמו במצלמות רמזור, מצלמות אבטחה וכו'. כלי נוסף מבית החברה הוא זיהוי נתונים מתוך גראפים מסוג AKG הנפוצים בעיקר בתחומי התחבורה, חיזוי מזג האויר ורעידות אדמה, רפואה ועוד.
"בשנה האחרונה מכרנו בישראל שישים אלף עותקים של תוכנת OCR מתוצרתינו" אומר מנכ"ל אימאג' נט. "תוכנת זיהוי הטקסט של החברה מציעה פיתרון בזיהוי טקסט בעברית ובאנגלית ברמה של 99.8% והיא משולבת בהסכמי OEM בכ-80% מהסורקים המשווקים בישראל. מאז תחילת השיווק של התוכנה קפצו מכירות הסורקים בארץ בשיעור חד, ליותר מ-6000, לעומת כ-500 יחידות בחודש בעבר. מגמה זו אף צפויה להתחזק ככל שמחירי הסורקים ימשיכו לרדת".

Publish - אפריל-מאי 1999

Plevinski