מערכת חדשה שפותחה על ידי אימאג' נט הישראלית, מאפשרת לקצר באופן מהותי את הזמן הנדרש לעיבוד טפסים אוטומטי

מקצרת את זמן העיבוד ממספר ימים למספר שעות בלבד

חברת אימאג' נט פיתחה מערכת חדשנית המאפשר לקצר באופן מהותי את הזמן הנדרש לעיבוד טפסים אוטומטי. מערכת, פרי פיתוח ישראלי, מיועדת לארגונים ממגזרי הביטוח, פיננסים ולשכות שירות, בהם נדרשת יכולת עיבוד מסיבית של מאות אלפי טפסים ביום. המערכת, המושתת על תןכנה שבבסיסה טכנולוגיה לניהול מבוזר של תחנות עבודה מסוגלת להפחית את הזמן הנדרש לעיבוד טפסים.
בניגוד למערכות אחרות בתחום, המבצעות עיבוד מקבילי של טפסים באמצעות מספר מחשבים, אך רק שלב אחד כל פעם, מאפשרת המערכת של אימאג' נט לבצע מספר שלבים שונים בתהליך בו זמנית. כל תחנת קצה מסוגלת לבצע את כל אחד משלבי העיבוד הממוחשב (סריקה, זיהוי, עיבוד תמונה, תיקון שגויים), כאשר מחשב מרכזי אחד עליו מותקנת התוכנה של אימאג' נט מפקח על כל התהליך, מווסת ומאזן עומסים בין התחנות ומחלק את העבודה ביניהן בהתאם לצורך.
מנכ"ל החברה מציין כי "יתרונה הגדול של המערכת שפיתחנו, נעוץ בעובדה כי היא מאפשרת להתקדם בתהליך העיבוד בצורה מהירה יותר. יתרון זה מושג באמצעות ניהול יעיל של כל תחנות הקצה המווסתות על ידי המחשב המרכזי בצורה אופטימלית בהתאם לצורך. ברגע שמזהה המחשב המרכזי 'צווארי בקבוק' בתהליך העיבוד, הוא מנתב בצורה אוטומטית יותר תחנות לטובת פתרון הבעיה. כאשר מסתיים שלב מסויים למשל זיהוי הטפסים, 'זורק' המחשב את תוכנת הזיהוי מהתחנות ומעלה מנועי עיבוד תמונה או תיקון שגויים".
בנוסף להפעלה האוטומטית של מערך תחנות הקצה, כוללת המערכת של אימאג' נט ממשק גרפי מתקדם המציג בכל רגע נתון גרפים וסטטיסטיקות של חלוקת העומסים בין התחנות ופרמטרים שונים הקשורים לתהליך העיבוד. מהחברה נמסר כי המערכת פועלת כבר בהצלחה באחד הבנקים בחו"ל ומגעים לרכישתה מתנהלים עם עוד מספר ארגונים.

אנשים ומחשבים - נובמבר 1999

Plevinski