אימאג'נט בע"מ

אימאג'נט גם לוגי וגם טכנולוגי

חברת אימאג'נט הינה חברה פרטית ואיכותית לפיתוח מוצרי תוכנה ולמתן שירותי סריקה אופטית, הקמת ארכיונים דיגיטליים, ניהול מידע ומערכות סטטיסטיקה עדכניות. החברה הוקמה בשלהי שנות ה-70 ומקפידה כל העת להיות חדשנית ועדכנית בחזית הטכנולוגית. אימג'-נט מעניקה שירותים מותאמי לקוח על בסיס ידע וניסיון רב שצברה. כמו כן היא משווקת בארץ ובעולם תוכנות ואפליקציות פרי פיתוחה הבלעדי. לחברה לקוחות ידועי שם מענפי המשק השונים, מוסדות וארגונים גדולים כקטנים וגופים ציבוריים. בית-התוכנה ולשכת השירות מבצעים פרויקטים מורכבים ומשולבים-משלב לימוד המוצר, דרך הפיתוח והיישום ועד להטמעה ולליווי השוטף. כל פרוייקט ומשימה מבוצעים בדיוק מרבי תוך שמירה על איכות חסרת פשרות ועל עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. מטה החברה שוכן בבני-ברק סמוך לצירי התחבורה המרכזיים ומעסיק עשרות אנשי מקצוע מדופלמים, מיומנים ומנוסים, המעניקים פתרונות מושלמים ושירות של מחלקה ראשונה.

אין דבר העומד בפני הניסיון

לחברת אימג'-נט, ניסיון ומוניטין רב בקשת רחבה של נושאים. לפניך שלושה מיוחדים:

A פ ר י י מ ר י ז
לא בכדי, מפלגות, ארגונים, ועדים ותנועות בוחרים דווקא בחברת אימג'-נט. הניסיון הרב של למעלה מעשרים שנה בסריקה אופטית ובהפקת הדוחות הסטטיסטיים, מבטיחים תוצאות מדוייקות בזמן אמת. הוסיפו לכך את התוכנה המתקדמת פרי פיתוחה של החברה, היכולת להערך היטב מבעוד מועד-הן ברמה הטכנית והן ברמה הלוגיסטית והאנושית. ותקבלו גם אתם פתרון מושלם שאין לו אח ורע, בשום חברה ישראלית אחרת.
B מ ב ח נ י ם
בתי-ספר, מכללות, אוניברסיטאות מכוני הכשרה ועוד-כבר חדלו מלהכין ולבדוק מבחנים באופן עצמאי. ההערכות הגדולה הנדרשת מהם אינה מצדיקה את ההשקעה. לכן הם בוחרים בחברת אימג'-נט, לה רקע וניסיון עשיר בביצוע כל המשימות הדרושות. בכדי לעמוד בהצלחה במבחן הזמן והתוצאה, נשמרת בקפידה רמת תכנון וביצוע גבוהות ביותר. המבחנים עצמם מתוכננים על-פי ההנחיות של המומחים האקדמיים ולפי הצרכים של המוסדות עצמם. ערבול הגרסאות מונע זיופים והעתקה, סריקת המבחנים הפתורים מבצעת בין השאר-זיהוי ואימות פרטי הנבחן והציונים המתקבלים משמשים להגשת דוחות סטטיסטיים. הפעולה כולה חוסכת זמן, כח-אדם ומשאבים רבים.
C ס ר י ק ה
הניסיון והמיומנות שרכשה החברה בסריקת מסמכים הופכת למעשה כל דף ל'מסמך מוסמך'. תוכנת AcuForm מאפשרת לבצע זיהוי מוחלט של הטופס והפיכתו לאסמכתא מוכרת. זאת ועוד-המבחנים, הדוחות, הסקרים, החשבונות, טופסי ההצבעה וכיו''ב ניתנים לשמירה בארכיון דיגיטלי. בפעולה פשוטה ניתן לאתר אותם, לבדוק ולאמת נתונים. במקרה הצורך אפשר להפיק גם דוחות סטטיסטיים ואינפורמציה נוספת. פעולת הסריקה באמצעות אימג'-נט מבטיחה- *קליטה, עיבוד ועדכון מיידיים. *חסכון ניכר בידיים עובדות. *אמינות ודיוק מושלם ואוטומטי.
פרופיל גבוה של לקוחות

חתך הלקוחות של אימג'-נט הינו רחב ומגוון. תמצאו פה משרדי ממשלה וגופים ציבוריים, ועדי עובדים וחברות פרטיות, בנקים, מפלגות פוליטיות ומוסדות חינוך, חברות היי-טק ועמותות. כל לקוח נהנה מטיפול מסור ומהימן, מייעוץ מקצועי ומליווי צמוד. תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה ועל בטחון מידע מושלם. הלקוחות בוחרים מתוך סל המוצרים המגוון את השירות הרצוי להם. אך זוכים לבית מושלם של פתרונות ויתרונות.

בין לקוחותינו

משרד הבריאות בנק הפועלים
בית חולים רמב"ם הבנק הבינלאומי
תנועת המפד"ל עמותת אור ירוק
לשכת עורכי הדין אוניברסיטת תל אביב
אפל בנק, ניו יורק בית החולים הדסה
מפעל הפיס ארגון ומדעי ניהול יועצים
מכללת רופין ההסתדרות הרפואית בישראל
קופת חולים מכבי משרד הבריאות
ארגון אמי"ת משרד ראש הממשלה
הקניון היהודי איגוד הרופאים המרדימים בישראל
יאיא סופט בע"מ המכללה האקדמית באריאל
סאן אלקטרוניקס בע"מ הטכניון חיפה
אורבוגרף בע"מ המכללה למנהל
עיריית באר שבע עיריית אילת
בנקטק משרד עו"ד ריינהולד כהן
נטקראפט בע"מ ארטיס מולטימדיה בע"מ
רמפל תקשורת סללולרית האוניברסיטה העברית בירושלים
מלכות וקסברגר עמותת להב
איגוד רופאי הילדים מרכז רפואי כרמל
המרכז ללימודים אקדמיים החברה לאוטומציה
עיריית חיפה עיריית ראשון לציון
אי טי טי אי שיווק בע"מ מנהל הסיעוד
סופט קופי בע"מ הרבנות הראשית לישראל
ארז אדר מחשבים ארגון נכי צה"ל


אינפו טופ

מאגר מוחות

אולפנת חורב י-ם

תיכון הרצוג כ"ס

תיכון מעיין השחר – עמק חפר

בי"ס מקיף גוונים - – עמק חפר

תיכון עירוני י"ד – ת"א

ביה"ס הדסה נעורים

מקיף רבין אילת

ישיבת בני עקיבא גבעת שמואל

מקיף יהוד

כפר הנוער יוהנה ז'בוטינסקי

ישיבת בני עקיבא רעננה

מקיף עירוני א' אשקלון

מקיף עירוני ד' אשקלון

כפר הנוער אשל הנשיא

בי"ס לאומנויות אופיר – אילת

תיכון גרוס - קרית גת

מקיף גוטוויריט שדרות

תיכון אריה מאיר – קרית גת

אולפנת השומרון אלקנה

תיכון ב' ג' צייטלין – ת"א

ישיבת אור תורה סטון – י-ם

ישיבת בני עקיבא פרחי אהרון – קרית שמואל

אמי"ת קרית מלאכי

אמי"ת פתח תקווה

אימאג' נט מיישמת הלכה למעשה בשטח
יצירתיות היא שם המשחק בפתוח פתרונות תוכנה ויישומם בהתקנות שטח אצל הלקוח. יכולת למידת הצורך ומורכבות הבעיה אצל הלקוח היא דבר חשוב בעולם של עשיית פרויקטים. לאחר מכן יושבים טובי התוכניתנים ומנהלי הפרויקטים של אימאג' נט על מנת לנתח ולבנות פתרון טכנולוגי וכלכלי אשר יתאים לצרכי הלקוח. אימאג' נט הינה בעלת ניסיון רב בביצוע פרויקטים עתירי ידע טכנולוגי מה שמביא אותה להיות צעד אחד לפני כולם.

סריקת דוגמאות חתימה
סריקת דוגמאות חתימה – פרויקט ייחודי בתחום הבנקאות. חברת אימאג' נט נבחרה ע"י הבנק הבינלאומי לפתח פתרון אשר ישמש את כלל הבנק בפריסה ארצית ואת כלל הלקוחות.

אימאג' נט השלימה בהצלחה חסרת תקדים ביצוע של סריקה ובידוד חתימות של קבוצת הבנק הבינלאומי. מדובר בפרויקט סבוך עם עשרות סוגים של טפסי דוגמאות החתימה של הבנקים השונים ושל המהדורות השונות שהופקו במשך עשרות שנים.

עיבוד סטטיסטי למשובים
פרויקט ייחודי בתחום מוסדות להשכלה גבוהה. חברת אימאג' נט נבחרה ע"י אוניברסיטת ת"א לבצע עיבוד סטטיסטי למשובי הסטודנטים לרפואה על המרצים. מורכבות הפרויקט נבעה עקב דרישת האוניברסיטה לבצע אימות ואיחוד נתונים של משובים אשר בוצעו על מרצה מסוים בקורס וגם לגבי עבודתו של הרופא/מרצה בביה"ח. כלומר, סטודנטים מהאוניברסיטה וסטודנטים מתמחים מבתי חולים שונים מילאו משוב על אותו רופא/מרצה על מנת לקבל חוות דעת רחבה

חברת אימאג' נט נרתמה לפרויקט ופתחה דוחות סטטיסטים המבצעים את כל אותם הצלבות מידע מסטודנטים שונים במקומות שונים לגבי המרצה המבוקש ובסיומו הפיקה דו"ח נתונים סטטיסטי אשר מציג את כל שאלות המשוב בחתכים שונים ומגוונים.

סריקת בחירות לארגון נכי צה"ל
חברת אימאג' נט ביצעה, זו הפעם השלישית, את ספירת הקולות בבחירות לארגון נכי צה"ל. אמנם זהו לא הפרויקט הגדול ביותר אותו ביצעה חברת אימאג' נט מבחינת כמות הבוחרים ומספר סוגי הטפסים לסריקה (ליכוד, עבודה, מרץ, מפד"ל ועוד) אך פרויקט זה התאפיין במורכבות לוגיסטית, תקשורת נתונים ולוח זמנים לחוץ. הבחירות התבצעו בחמישה מוקדי ספירה שונים ברחבי הארץ הפרוסים מן הצפון ועד הדרום.

טוב שבאתם


כאן, במדור דרושים, תוכלו למצוא מגוון משרות בתחומים שונים, פרטים מלאים על תאריך הגיוס ולא פחות חשוב - מה זה אומר להיות עובד אימאג'נט.

אנו מזמינים אתכם לבחור את המשרות שמעניינות אתכם ולשלוח אלינו את קורות החיים שלכם.

נשמח ליצור עמכם קשר בהקדם ולעדכנכם בנוגע להמשך תהליך הגיוס..

אז קדימה, משפחת אימאג'נט ממתינה לכם!.
אימייל למחלקת כח אדם: hr at inl.co.il

בהצלחה!

Plevinski